Головна Стисло Добігла фінішу акція із зариблення Шацьких озер

Добігла фінішу акція із зариблення Шацьких озер

10475

Минулого тижня фінішувала акція із зариблення Шацьких озер, яка відбувалася в рамках реалізації обласної Регіональної програми «Екологія 2016-2020».

Свідками останнього за­пуску риби у озера Люцимер та Пісочне стали громадські активісти – члени громад­ської організації рибалок-лю­бителів Шацького району, працівники Шацької ОТГ, пра­цівники Шацького національ­ного природного парку, а та­кож голова Шацької РДА Ва­силь Голядинець та гості з об­ласті – начальник управління екології та природних ресур­сів Волинської ОДА Дмитро Но­­вохатський та керівник Во­­лин­ської територіальної орга­­нізації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Іван Мирка.

На фінальному зарибленні в озеро Люцимер випустили 545 кілог­рамів коропа, а в озеро Пісочне – 355 кілограмів.

Загалом же за всі етапи зариблення в рамках програми в три озера Шацької ОТГ – Велике Чорне, Люцимер та Пісочне – запустили 4,6 тонн риби на суму 200 тис. грн.

Нагадаю, що реалізація програми передбачала фінансування зариблення з обласного бюджету в сумі 100 тисяч грн., з районного бюджету – 20 тисяч грн., з бюджету Шацької ОТГ – 20 тисяч грн., ще 60 тисяч грн. назбирали члени громадської організації рибалок-любителів Шацького району (голова Володимир Золотов).

Віта ШЕПЕЛЯ