Головна Культура У Луцьку відкрито виставку «Майдан – це стан душі і поклик серця»

У Луцьку відкрито виставку «Майдан – це стан душі і поклик серця»

2738

20 лютого в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні, який встановлено згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”.

Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини.

Небесна Сотня є для всієї України символом жертовності, героїзму та патріотизму, а також прикладом та джерелом натхнення для наших воїнів, які захищають територіальну цілісність України. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби у 2014 році, заплативши за перемогу надвисоку ціну — власне життя.

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, 18 лютого в приміщенні Бібліотеки-філії № 3 для дорослих, що на вул. Ковельській. 56, в м. Луцьку, відкрито виставку документів присвячену Героям Небесної Сотні під назвою: «Майдан – це стан душі і поклик серця».

На виставці представлені копії архівних документів, добірка книг та газетних публікацій, які відображають найважливіші історичні моменти 20 лютого 2014 року. В представлені виставки взяли участь студенти Волинського національного університету ім. Лесі Українки, факультету історії, політології та національної безпеки, спеціальності інформаційна, бібліотечна та архівна справа Надольська Тетяна та Гроголь Варвара, які проходять навчальну практику в архівному відділі Луцької міської ради.

Запрошуємо лучан ознайомитись з документами виставки, яку можна відвідати до 28 лютого 2022 року.

Архівний відділ

br/>Джерело – Луцька міська рада