Головна Культура Волинь презентувала свій туристичний потенціал на фестивалі «Мандруй Україною»

Волинь презентувала свій туристичний потенціал на фестивалі «Мандруй Україною»

1694

Днями у Києві відбулося відкриття Першого фестивалю «Мандруй Україною», приуроченого до 30-річчя незалежності України. Волинська область, спільно з усіма регіонами України та Автономною Республікою Крим, представила культурні, туристичні та гастрономічні особливості нашого краю.

«Мандруй Україною» (#МандруйУкраїною) – це перший фестиваль-ярмарок, що об’єднав усі регіони України в одному місті. На три дні Національний музей народної архітектури та побуту поблизу Пирогова перетворився на міні-Україну.

Представники Волинської облдержадміністрації та Луцької міської ради презентували на виставці народно-художніх промислів та екскурсійних маршрутів туристичні магніти Волинської області: Луцький замок; озеро Світязь, Шацьке поозер’я; стародавній Володимир; Сваловичі, Нацпарк «Прип’ять-Стохід» та комплекс історико-архітектурних пам’яток смт Олика, резиденцію Радзивилів.

Ключові маршрути передбачають не лише відвідування музеїв чи пам’яток, а й екстрим – сплави на човнах і байдарках, катання на позашляховиках. Не оминули увагою й популярний нині гастротуризм.

«Волинь має надзвичайно потужний туристичний потенціал», – переконаний Станіслав Ольшевський, начальник відділу туризму та курортів департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів ОДА, – «Ми очікуємо, що до нас приїжджатимуть з інших регіонів України, а крім того, що і волиняни почнуть більше пізнавати свою область».

В свою чергу, Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко також підтримує ідею популяризації українського туризму.

«Фестиваль «Мандруй Україною» є одним із кроків на шляху до промоції українського всередині країни з фокусом на розвиток туризму», – зазначив він на відкритті фестивалю.

«Наша країна – дуже велика та багатогранна, у нас є колосальна культурна та національна спадщина, талановиті та гостинні люди, автентичність, різноманітність природи. Про це потрібно говорити та популяризувати серед потенційних туристів. Створення нової культури подорожей власною країною – наша стратегічна мета, – окреслила пріоритети Голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації