Головна Освіта Вчитель з Володимира-Волинського стане одним з експертів міжнародного проєкту “From Teacher to...

Вчитель з Володимира-Волинського стане одним з експертів міжнародного проєкту “From Teacher to Coach”

1507

У проєкті “From teacher to coach” (Від вчителя до тренера) 20 вчителів історії з 4 країн (України, Білорусі, Росії, Німеччини) розроблять курс підвищення кваліфікації для освітян та освітянок. Серед них – вчитель з Володимира-Волинського.

Одним з п’яти українських вчителів, які будуть створювати нові уроки за європейським зразком, став вчитель Володимир Волинської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи  №5 імені Анатолія Кореневського Олександр Миколайович Тарасюк. Він долучиться до розробки курсу “From Teacher to Coach” та стане частиною міжнародної команди фахівців. Загалом 60 вчителів історії з різних областей України зголосилися взяти участь у цьому проєкті. Із загальної кількості претендентів на участь у проєкті, який передбачає розробку курсу підвищення кваліфікації для освітян, було відібрано 5 вчителів з України.

У проєкті “From teacher to coach” (Від вчителя до тренера) 20 вчителів історії з чотирьох країн (України, Білорусі, Росії, Німеччини) розроблять курс підвищення кваліфікації для освітян та освітянок. Тема – «Нищівна війна проти Радянського Союзу з точки зору “забутих” жертв націонал-соціалізму». Одним з результатів проєкту стане цифровий посібник, який складатиметься із  чотирьох модулів. У співпраці з місцевими НУО або державними центрами підвищення кваліфікації тренери(-ки) будуть викладати цей курс вчителям історії області.

Джерело