Головна Культура Виставку вишитих робіт представляє ковельчанка Ольга Руднік

Виставку вишитих робіт представляє ковельчанка Ольга Руднік

1147

У культурно-просвітницькому центрі відкрили персональну виставку ковельської вишивальниці Ольги Руднік.

Це вже друга персональна експозиція майстрині. Першу було презентовано п’ять років тому, а до того вишивальниця брала активну участь у місцевих колективних вернісажах.

Крім того, Ольга Руднік та Ніна Габрилевич стали головними вишивальницями гігантської сорочки для Тараса Шевченка, що була створена в рамках проєкту «З Батьківщиною в серці».

Ольга Руднік – це невтомна бджілка, яка й дня не може провести без вишивання, бо здається їй, що такі дні, коли вона не працює з ниткою та голкою, прожиті даремно.

Чималий творчий доробок у майстрині. Всі роботи годі й перелічити. Багато з них уже розлетілося світом – одні подаровані авторкою, інші придбані поціновувачами прекрасного.

Загалом на виставці представлено понад п’ятдесят картин різного формату. Тематика робіт різноманітна – ікони, портретні роботи, натюрморти, дуже багато затишних, спокійних пейзажів. Найбільше жінці подобається вишивати складні схеми, де переплітаються різні кольори. З нетерпінням Ольга Василівна береться за нову вишивку, бо ж іще має багато планів.

Слова подяки та захоплення звучали для пані Ольги під час відкриття. Своїми враженнями від виставки ділились гості та рідні – директор історичного музею Маргарита Матвійчук, поетеса Віра Семеній, вишивальниця Ніна Габрилевич, добра знайома Тетяна Балецька, чоловік майстрині Олександр.

Привітав Ольгу Руднік і начальник управління культури, молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля, який разом з акомпаніатором Аллою Мазур виконали музичний твір «Два кольори».

Запрошуємо ковельчан та гостей міста відвідати виставку вишитих картин, що впродовж місяця буде діяти у виставковій залі Ковельського історичного музею (вул. Незалежності,89).