Головна Листи Департамент культури Луцької міської ради продовжує співпрацю з міжнародними партнерами

Департамент культури Луцької міської ради продовжує співпрацю з міжнародними партнерами

573

Розпочато впровадження проєкту «Великдень РАЗОМ» за фінансової підтримки інтеркультурного міста Ставангер (Норвегія). Мета проєкту: психологічна реабілітація та адаптація дітей та підлітків, в тому числі ВПО та представників національних спільнот, до життя в громаді в умовах війни шляхом їх залучення до участі в культурно-мистецьких заходах.

У рамках проєкту, що реалізовуватиметься на базі Луцької художньої школи у партнерстві з ГО «Новий рівень», передбачено проведення серії майстер-класів із декоративно-прикладного мистецтва та створення арт-інсталяцій на Великодню тематику.

Важливо, що проєкт є продовженням співпраці з м.Ставангер з початку війни. Минулого року департаментом культури спільно з ГО «Імаго» успішно проведено низку майстер-класів з анімації для зазначеної категорії дітей (https://www.facebook.com/lutskculture/videos/1135192580424829).

Питання щодо реалізації заходів проєкту «Великдень РАЗОМ» обговорено на робочій нараді за участі директора департаменту культури, локального координатора програми РЄ «Інтеркультурні міста» Тетяни Гнатів, в.о.директора Луцької художньої школи Віри Конської та працівників цих закладів.

Висловлюємо щиру вдячність інтеркультурному місту Ставангер та координатору Національної мережі Інтеркультурних міст Ксенії Ховановій-Рубікондо за сприяння в реалізації соціально важливих проєктів для дітей та підлітків нашої громади.

 

Департамент культури міської ради