Головна Листи Дев’ять сотень пенсіонерів Володимирської громади отримають продуктові набори, придбані за кошти місцевого...

Дев’ять сотень пенсіонерів Володимирської громади отримають продуктові набори, придбані за кошти місцевого бюджету

690

До кінця року 900 пенсіонерів громади, які старші 80 років і пенсія яких не перевищує 5 тисяч гривень, отримають продуктові набори. Пакунки з крупами, олією, солодощами та консервами, що були придбані за кошти місцевого бюджету, уже почали видавати працівники територіального центру соціального обслуговування.

Міський голова Ігор Пальонка завітав до відділення Територіального центру соціального обслуговування, аби особисто вручити продуктові набори та висловити слова підтримки літнім володимирчанам.

“Наше завдання сьогодні – об’єднатися та робити добрі справи, підтримуючи ближнього. Тож вирішили реалізувати ідею щодо допомоги пенсіонерам у вигляді продуктів з метою підтримки людей старшого покоління, яким у цей важкий час доволі скрутно виживати на невелику пенсію від держави”, – зазначив очільник громади і привітав усіх з прийдешніми різдвяними святами.

Своєю чергою працівники терцентру, які проводять видачу пакунків, подякували керівництву міста в особі Ігоря Пальонки за допомогу, яка для літніх людей нині дуже необхідна.

Упродовж наступного тижня соціальні працівники розвозитимуть продуктові набори своїм підопічним додому, а також видаватимуть пакунки за адресою: вул. Ковельська, 10 (1 поверх). Відділення територіального центру працює з понеділка по п’ятницю з 8-ї до 17-ї години (у четвер до 16-ї). Довідки за телефоном 0937984056.