Головна Листи Діти з Волині оздоровилися у таборі в Литві

Діти з Волині оздоровилися у таборі в Литві

960

10 дітей з Володимира, які мають особливі успіхи у навчанні, а також діти, чиї батьки нині перебувають у лавах ЗСУ, відвідали литовське місто Відукле округу Расейняй, де місцева влада організувала для них цікаве дозвілля у літньому таборі місцевої гімназії.

Нагадаємо, що делегація з литовського міста Расейняй відвідала Володимир 22 квітня. Під час зустрічі міського голови Ігоря Пальонки із заступницею директора адміністрації міста Расейняй Ірмою Юкнявічене було домовлено про майбутню співпрацю, зокрема у сферах медицини, освіти та туризму. Також домовились про літній відпочинок володимирських дітей у Литві.

З 13 по 17 червня у Расейняї побували перші п’ятеро дітей віком від 7 до 10 років, а з 26 червня по 1 липня – ще  п’ятеро віком від 11 до 13 років. Упродовж кількох днів для дітей було організоване цікаве та змістовне дозвілля: подорожі до Тракайського замку, городища Баканюкас, до міста Молавеная та на морське узбережжя міста Паланга. Під час відпочинку у літньому таборі, окрім екскурсій, проводились різноманітні мистецькі акції, зустріч з місцевою письменницею, виставки малюнків, дискотеки, посиденьки біля багаття та інші розваги.

Додому володимирські дітлахи повернулись сповнені незабутніх вражень, адже для багатьох з них це була перша поїздка закордон. Щиро дякуємо за організацію гарного відпочинку для наших дітей міській адміністрації Расейняй!