Головна Листи ДКП “Луцьктепло” придбало ще два позашляховики для Збройних Сил України

ДКП “Луцьктепло” придбало ще два позашляховики для Збройних Сил України

714

Із початку повномасштабного вторгнення лучани демонструють неабияку взаємодопомогу та згуртованість. Черговим прикладом цього є придбання двох автомобілів для наших військових коштом працівників ДКП “Луцьктепло”.

Цього разу це позашляховики Кіа Sportage та NISSAN X-TRAIL. Кошти на них вдалося зібрати за рахунок щомісячних внесків колективу підприємства в рамках благодійної ініціативи “Одноденний заробіток – на армію”.

 
 
 
 

“Сьогодні ми вчергове передаємо допомогу для наших ЗСУ, – поінформував Луцький міський голова Ігор Поліщук. – Два автомобілі-позашляховики, прилад нічного бачення і тепловізор придбані за кошти одноденного заробітку працівників ДКП “Луцьктепло” у сумі 380 тисяч гривень. Загалом з початку вторгнення на цьому підприємстві зібрали понад 2 мільйони гривень. А всі разом працівники міської ради, комунальних закладів міста, в тому числі, закладів освіти, культури, спорту пожертвували на підтримку ЗСУ більше 9 мільйонів гривень. За ці кошти придбано значну кількість автомобілів, тепловізорів, бронежилетів, прицілів, приладів нічного бачення”.

 

Ігор Поліщук наголосив, що така форма підтримки армії буде діяти і надалі, адже чимало речей для армії важко купити за бюджетні кошти, оскільки вони не сертифіковані в Україні. “Скажімо, придбання автомобілів казначейство не проплачує. Тому те, що ми можемо придбати, наприклад, зимову форму, ми купуємо за бюджетні кошти. А те, що не можемо, купуємо за пожертви наших працівників”, – пояснив Луцький міський голова.

 
 
 

Тим часом колектив ДКП “Луцьктепло” не вперше передає автомобілі на потреби Збройних Сил. За інформацією директора підприємства Івана Скорупського, за понад сім місяців війни це вже третя і четверта автівки, які тепловики придбали для військових. Адже транспортні засоби на фронті — річ першої необхідності. Для виконання своїх завдань ЗСУ потребують багато машин – для перевезення поранених, зброї, амуніції. Водночас в ході військових дій машини часто потрапляють під обстріли або виходять з ладу.

 
 
 
 
 

Обидва позашляховики придбали у Польщі волонтери благодійної організації “Волинь у дії”. Транспортні засоби призначені для 14-ї ОМБР та однієї з військових частин у Харкові. Перед відправленням у бойові підрозділи машини пройшли необхідне технічне обслуговування. А волонтери завантажили їх продуктами харчування тривалого зберігання, осіннім взуттям та вогнегасниками.

 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)