Головна Листи Для ковельських дітей організували цікавий відпочинок у Барзінгхаузені

Для ковельських дітей організували цікавий відпочинок у Барзінгхаузені

684

Море теплих вражень, позитивних емоцій, спогадів привезли наші діти з відпочинку у Німеччині. Упродовж місяця їх приймало місто-партнер Ковеля Барзінгхаузен. 18 хлопчиків та дівчаток жили в родинах, які гостинно їх зустріли.

Екскурсії в Гановер, Гамбург, змагання, атракціони, цікаві зустрічі організувало для них благодійне товариство “Допомога дітям України” та його керівник Лілія Бішофф.

Цього разу до Німеччини поїхали діти полеглих Героїв, діти-напівсироти, з багатодітних сімей та таких, що перебувають у складних життєвих обставинах.

З юними ковельчанами зустрівся бургомістр Барзінгхаузена Хеннінг Шуенгофф. Українці мали змогу поспілкуватись з мером, побувати на екскурсії у муніципалітеті, разом посмакувати морозивом.

«Наше місто-партнер Ковель може й надалі розраховувати на  підтримку. Ми раді зустрічати дітей з України, а також будемо організовувати подальші відправлення допомоги», – підкреслює Хеннінг Шуенгофф.

А ковельські футболісти показали високий клас на турнірі. Вони успішно перемогли дві німецькі команди, обігравши їх з рахунком — 4:2 та 5:1. Кращі футболісти — Влад Корецький та Сергій Тарнавський.

Для дітей було несподіванкою, що з перемогою їх привітав у Німеччині міський голова Ігор Чайка, який приїхав на запрошення наших партнерів. Він поспілкувався з дітворою, довідався з їх уст про відпочинок.

Ігор Чайка подякував меру Барзінгхаузена, благодійному товариству та його керівникові, родинам, в яких жили ковельчани, за теплий прийом, цікаву програму, можливість нашим маленьким українцям забути про тривоги, провести гарно час, пожити у звичайній мирній атмосфері.

У Німеччині юні ковельчани тепер мають багато друзів, знайомих. Їх прийшли провести додому родини з Каховки, Херсона, Запоріжжя, Донеччини, які були змушені полишити свої домівки через війну.

Ця подорож стала можливою ще і завдяки Світлані Оніщук та Олі Балюк, які упродовж багатьох років супроводжують дітей, готують пакети документів, опікуються ними в Німеччині, тримають зв’язок з батьками, рідними.

Вони взяли на себе неймовірно складну ношу і відповідальність. Спасибі Вам за це щиро.