Головна Листи До Луцька з гуманітарною допомогою завітали депутати Ради Міста Краків

До Луцька з гуманітарною допомогою завітали депутати Ради Міста Краків

1212

Республіка Польща вже неодноразово свідчила про свою дружбу та підтримку України в умовах війни з росією. Доброю традицією стали постійні надходження до Луцька гуманітарної допомоги, що надалі розподілялася між потребуючими як на передовій, так і в тилу.

Ось і сьогодні до Луцька надійшов вантаж із трьома тоннами гуманітарної допомоги. В основному це — продукти харчування, засоби особистої гігієни, тощо. Їх привезли до нас представники Ради Міста Краків, депутати Єжи Жєнти, Малгожата Кот та Лукаш Вантух.

 

Заступник міського голови Ірина Чебелюк радо вітала гостей. Цього разу вони запропонували провести розподіл гуманітарної допомоги у формі акції. Зважаючи на те, що тільки сім’ї насправді знають, чого саме найбільше потребують, було запроваджено систему “балів”. Кожна сім’я із запрошених цільових груп отримала по 300 балів, які можна було витратити на різноманітні продукти: молоко — 5 балів, макарони — 20 балів, олія — 50 балів, і так далі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допомогу отримали потребуючі сім’ї вимушено переселених осіб та лучан, які виховують дітей з інвалідністю, матері з дітьми до 13 років які перебувають у скрутних життєвих обставинах та пенсіонери з інвалідністю. Загалом – 300 осіб.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)