Головна Листи До Луцька завітала делегація Дитячого Фонду ООН UNICEF

До Луцька завітала делегація Дитячого Фонду ООН UNICEF

542

Сьогодні до обласного центру Волині завітала делегація Дитячого Фонду ООН UNICEF: регіональний директор у Європі та Центральній Азії UNICEF Регіна де Домінікіс, регіональний радник у Європі та Центральній Азії із захисту дітей Аарон Ґрінберґ, виконавчий менеджер Джованні Замбелло, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде та його старший помічник Микола Шалахін, керівник Львівського польового офісу UNICEF Нінке Анна Гізена Воппен, координаторка проєктів у сфері захисту дітей UNICEF Наталія Датченко та керівниця регіонального офісу Дитячого фонду ООН UNICEF (Львів) Світлана Стельмах.

Нагадаємо, що Луцька громада — одна з 10 громад Волині, в яких завдяки UNICEF та Центру соціальних послуг “Джерело” реалізовують пілотний проєкт із запровадження інтегрованих соціальних послуг вразливим дітям.

Як зазначила заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, Луцька громада дуже цінує таке партнерство та результати, яких уже вдалося досягнути всього за кілька місяців реалізації проєкту. Тим паче, це уже не перша ініціатива, яку вдалось втілити в життя разом з Дитячим Фондом ООН UNICEF.

“Допомога та підтримка дітям — це пріоритет нашої роботи. Завдяки нашій невтомній команді професіоналів і таким надійним, партнерам, ми ще краще розвиваємо соціальну сферу. Ваша допомога є неоціненною», – зазначила Ірина Чебелюк.

Начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліна Галан зауважила, що в громаді, окрім існуючих 11, запроваджують нові соціальні послуги: переклад жестовою мовою, медіація та транспортні послуги. Останні вдалось реалізувати завдяки електромобілю, який Луцька громада отримала у вересні 2023 року для здійснення соціального супроводу сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, екстреної допомоги та мобільності фахівців, допомозі родинам, які виховують дітей з інвалідністю.

“Минулого року спільно з UNICEF ми реалізували проєкт “Спільно”, який допоміг виявити дітей, які потребують нашої допомоги та захисту. Цього року ми реалізовуємо інший — ще потужніший проєкт, завдяки якому ці діти отримають не лише підтримку, а й спеціалізовані послуги, соціалізацію та кращий догляд. Зараз громада працює над впровадженням послуги раннього втручання та створення патронатних сімей”, – розповіла гостям Ліна Галан.

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді