Головна Листи До Луцького центрального пункту допомоги приносять необхідне для військових навіть діти

До Луцького центрального пункту допомоги приносять необхідне для військових навіть діти

815

За період з 13 до 17 червня Луцький центральний пункт допомоги видав 8 тонн вантажів, що включали продукти харчування, засоби побутової хімії та особистої гігієни, військовий одяг, спорядження, амуніцію, предмети господарської діяльності, дитяче харчування, одяг.

Вантажі були направлені військовим частинам, загонам тероборони, медичним закладам, що обслуговують військовослужбовців, громадам сходу України, які найбільше постраждали внаслідок воєнних дій. З ініціативи Луцького міського голови Ігоря Поліщука відправлено вантажі на потреби 14 ОМБР, бійці якої зараз на передовій.

 
 
 

За минулий тиждень волонтери з драмтеатру отримали понад 12 тонн гуманітарної допомоги, що надійшла від жителів нашої Луцької та сусідніх громад, підприємців, а також закордонних партнерів.

 
 
 
 
 

Приємно, що долучається до збору необхідного навіть малеча. Так, діти, котрі влаштували імпровізований блок-пост на одній з луцьких вулиць, принесли до Центру солодощі та інші продукти, які придбали на пожертви, що зібрали для ЗСУ. Окрім смаколиків, маленькі патріоти передали військовим ще й власні малюнки.

 

А ось менеджери одного із супермаркетів, що розташований у центрі міста, знову привезли у пункт прийому товарів для армійців чимало наборів продуктів харчування. Тішить, що підприємці вчасно реагують на повідомлення, де зазначено потреби станом на сьогоднішній день. Вони, як і тисячі інших цивільних, ні на мить не забувають, що в країні йде війна і що боронять її від російського агресора безстрашні, вмотивовані бійці.

Саме тому в пам’ять про загиблих і в шану тим, хто оберігає українські рубежі під ворожими обстрілами, волонтери щоранку виходять на сходи драмтеатру для хвилини мовчання та спільно виконують Державний Гімн України.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)