Головна Листи Допомога ЗСУ: Луцька громада знову передала автомобіль для захисників

Допомога ЗСУ: Луцька громада знову передала автомобіль для захисників

810

За майже шість місяців війни Луцька міська громада не лише не втратила ентузіазм та свій волонтерський потенціал, а навпаки, примножила їх.

От і сьогодні на допомогу військовим із Театрального майдану обласного центру вирушила чергова автівка. Бус Volkswagen Transporter для потреб ЗСУ придбали за кошти від одноденного заробітку працівників Луцької міської ради, а також закладів освіти і культури міста.

 
 

“Цей автомобіль призначається для стрілецького батальйону з Луцька, військовослужбовцями якого є переважно жителі нашої громади, – зазначив міський голова Ігор Поліщук. – Українські захисники сьогодні потребують багато транспорту, адже з його допомогою можуть виконувати поставлені перед ними завдання. На жаль, в зоні активних бойових дій, через екстремальні умови експлуатації, автомобілі швидко виходять із ладу, потрапляють під обстріли, ламаються. Тому є необхідність постійно допомагати транспортом”.

 

Ігор Поліщук також додав, що, крім, автомобіля, військовим передали тепловізор KONUS, 10 високотехнологічних рацій HYTERA. Загальна вартість допомоги – понад 400 тисяч гривень. Міський голова висловив сподівання, що традиція жертвувати одноденний заробіток працівниками установ громади буде продовжена й надалі. Наступного місяця військові знову отримають гуманітарний вантаж з Луцька, адже мають в ньому велику потребу.

 
 
 

Volkswagen Transporter, який придбали в Польщі, на Волині пройшов усі регламентні роботи. Бус перефарбували в темно-зелений колір. Разом із ним захисники та захисниці України отримають чергову партію гуманітарної допомоги у вигляді повербанків, батарейок, ліхтариків, карематів, засобів медичного призначення, консервів та іншої їжі, яка не псується швидко. А діти, аби підняти бойовий дух солдатам, від щирого серця малювали мирне небо, сонце і щасливе майбутнє, писали зворушливі побажання перемоги та скорішого повернення до своїх рідних.

 
 
 
 
 
 

Крім того, передано 100 літрів палива для військової частини А 4100, а для потреб 110-ї стрілецької дивізії – переносну зарядну станцію з сонячною панеллю.

 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)