Головна Листи Голоси дітей: в обласному центрі Волині віддали шану маленьким українцям, чиє життя...

Голоси дітей: в обласному центрі Волині віддали шану маленьким українцям, чиє життя забрала війна

606

Сьогодні у Луцьку відбулася Всеукраїнська акція «Голоси дітей». Вона присвячена пам’яті найменших українців, які загинули через збройне російське вторгнення в нашу країну та започаткована з ініціативи першої леді Олени Зеленської. Саме 4 червня Генеральна Асамблея ООН запровадила Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії.

В рамках дійства, його учасники вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та розвісили на дереві дзвіночки, які символізують голоси вбитих дітей. Саме ж дерево знаходиться в «райському саду» на території Кафедрального собору Святої Трійці, де висаджені дев’ять яблунь на честь ангельських чинів.

«Три дні тому ми відзначали Міжнародний день захисту дітей. 3 2014 року росія цинічно віднімає у наших дітей відчуття безпеки і захист. Порушує права, гарантовані ООН. – зазначив під час заходу начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко. – Нехай ці дзвоники нагадують усім про сміх дітей, який більше не задзвенить. Про їхнє вкрадене дитинство і загублені безвинні життя. Ці злочини не мають строку давності. росія обов’язково понесе за них відповідальність, як за усі свої дії проти нашої країни».