Головна Листи Ігор Поліщук перевірив готовність підприємства «Луцькспецкомунтранс» до зимового утримання доріг та тротуарів

Ігор Поліщук перевірив готовність підприємства «Луцькспецкомунтранс» до зимового утримання доріг та тротуарів

646

Починаючи від сьогоднішнього дня, працівники ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс» заступають на цілодобове зимове чергування, оскільки, за повідомленням синоптиків, в ніч на 17 листопада вдарять морози, випаде перший сніг, можлива ожеледиця. У зв’язку з цим, Луцький міський голова Ігор Поліщук побував на ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс», де оглянув техніку і матеріали, з якими комунальники працюватимуть на вулично-дорожній мережі громади у зимовий період.

“Для того, щоб у нас не виникало ситуацій, які були у минулі роки, коли сніг став несподіванкою, цього року почали завчасно готуватися до зимового утримання доріг, прибирання снігу, ліквідації ожеледиці, – зазначив міський голова. – Підготували 8 одиниць посипальної техніки для доріг та 7 тракторів для тротуарів. На трактори придбали дві нові посипачки, які дадуть змогу якісно посипати тротуари сіллю, а не щебенем, по якому потім людям незручно ходити, псується взуття. Заготовили 1500 тонн щебенево-соляної суміші, 1500 тонн пісчано-соляної суміші і 500 тонн чистої солі”.

 
 
 
 
 
 
 
 

Міський голова додав, що у зв’язку з російською агресією громада зіткнулася з проблемою придбання технічної солі для зимового утримання доріг і тротуарів. Підприємства, які її виробляли, сьогодні не працюють, зокрема, в Бахмуті на Донеччині. “Шукаємо різні варіанти, щоб придбати технічну сіль якомога дешевше. Просимо також водіїв, які ще не поміняли гуму на зимову, зробити це для того, щоб було безпечно і самому, і не наражати на небезпеку інших учасників дорожнього руху”, – наголосив Ігор Поліщук.

 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)