Головна Листи Команда проєкту «Крила» організувала сплав по річці Стохід для мам, які втратили...

Команда проєкту «Крила» організувала сплав по річці Стохід для мам, які втратили своїх дітей на війні

573

Нещодавно у Ковелі було започатковано  соціально-благодійний проєкт “Крила”.

Його команда  організувала  сплав по річці Стохід з “Шаленими Карпатами” для мам, які втратили своїх дітей на війні. Ця подорож особлива. Вона сповнена несподіванок, краси, труднощів та неймовірного відчуття власної перемоги над самим собою. Вона, мов життя – зі своїми згинами, плесами та берегами.

 

 

Група складалася з людей, які вперше сіли у каное. Більшість не знали,  як керувати веслами, аби вправно  долати перешкоди. Та поруч були інструктори,  які підстрахують і дадуть слушну пораду. Втім, вони вчать дебютантів  самостійності.  Ці гострі відчуття  змушують переосмислювати багато речей. Спочатку ти забуваєш, де у тебе ліва, чи права рука, гребеш у хащі, з яких  просто мусиш вибратись.

Нові навики  роблять тебе впевненим у собі, ти ловиш насолоду від маленьких перемог.  Це круто! Круто, коли ти з командою снідаєш на воді, руйнуючи буденність. Дихаєш. Живеш. Природа лікує.

Волинь вміє дивувати та заворожувати. Річка Стохід – її справжній смарагд. Він має свої таємниці, вчить цінувати, довіряти, розраховувати.

Цей шлях ми не забудемо ніколи. Він символічний для кожного учасника цієї мандрівки. Схожий на життя і на нас у ньому!  Стохід дозволив лишити трішки болю , зловити себе на думці, що варто жити, відчувати себе потрібним, вірити у власні сили.

Спасибі партнерам проєкту:  Олександру Романюку і його «Шаленим Карпатам» за незабутні емоції, фотохудожнику Денису Михалевичу за чудові фото, які  надихатимуть на нові подорожі, Андрію Шевчуку – за підтримку, відчуття безпеки, пану Миколі – за красиву українську пісню.

Дякую всій команді за те, що допомагаєте підтримувати життя та знаходити сили боротися, попри всі труднощі.

І велике спасибі нашим жінкам, які погодились на цю подорож.  Ви – сильні, сміливі, добрі, веселі, позитивні, мудрі. Захоплююсь кожною з Вас.

Обіймаємо «Крилами» і крокуємо далі.

Проєкт реалізовуємо за підтримки міського голови Ігоря Чайки, Ковельського міського центру соціальних служб, БФ Івана Омелянюка “Майбутня Волинь -Україна”.

 

 

Інна Третяк,

керівниця проєкту,

директор міського центру соціальних служб

 

 

 

Фото Денис Михалевич