Головна Листи Комунальники розчищають Ковель від снігу

Комунальники розчищають Ковель від снігу

2560

Як і прогнозувалось Україну накрила лавина снігопадів. У Ковелі до весняної негоди підготувались зазделегідь. Ще 15 березня було зібрано засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Владою спільно з відповідними службами було сплановано необхідні заходи для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру та ліквідації їх наслідків.

Зважаючи на сильні опади, люди й техніка працювали з учорашнього дня починаючи з 18 години вечора і працюють до тепер.

Сьогодні вранці заступник міського голови Андрій Товстига зібрав оперативну нараду за участю комунальників, представників поліції, рятувальників, керівників структурних підрозділів виконкому.

Присутні прозвітували про хід виконання поставлених завдань, намітили шляхи вирішення нагальних питань, які виникають. Скоординовано подальші дії усіх служб, які задіяні на ліквідації природної стихії.

Першочергово прибираються дороги, якими здійснюються міські пасажирські перевезення та шляхи з найбільш інтенсивним рухом. Зокрема й дорога міжнародного значення М-19 Доманове (на Брест) — Ковель — Тереблече (на Бухарест). А також місця загального користування, проїзди до лікувальних установ, закладів культури, спорту, навчальних закладів. На прибудинкових територіях та пішохідних тротуарах сніг прибирається не лише технікою, а й двірниками.

Комунальники розчищають Ковель від снігу

Роботи з очищення та посипання доріг проводять КП «Добробут», РЖКП-1, РЖКП-2. Введено цілодобове чергування.

Управління водопровідно-каналізаційного господарства використовує свої транспортні ресурси для очищення проїздів біля власних приміщень, артезіанських свердловин, насосних станцій. ПТМ «Ковельтепло» – прилеглі території до котелень, теплових пунктів.

За інформацією начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрія Стернічука на очищенні від снігу в місті Ковелі задіяно понад 11 одиниць снігоприбиральної техніки (автогрейдери, навантажувач, ЗІЛ з КДМ, трактори МТЗ, екскаватори, трактори-щітки). На багатьох вулицях очисна техніка пройшла по кілька разів, адже снігопад вночі був доволі сильним. Уже використано близько 70 тонн піщано-соляної суміші.

Враховуючи погодні умови, комунальні служби й надалі працюватимуть над очищенням міських вулиць від снігу та заметів. Буде повторно проводитись розчищення та посипання проїжджих частин антиожеледними матеріалами.

Комунальники розчищають Ковель від снігу

 

Комунальники розчищають Ковель від снігу

 

Комунальники розчищають Ковель від снігу

Джерело