Головна Листи Ковельчан просять приділити особливу увагу дітям у період карантину

Ковельчан просять приділити особливу увагу дітям у період карантину

1818

В Україні до 3 квітня оголошено карантин в освітніх закладах. Важливо, щоб батьки знали, як діяти в цій ситуації та як вберегти дітей.

Як відомо, інфекція в основному передається повітряно-крапельним шляхом від зараженої людини, або через дотик до забруднених поверхонь.

Отож, перш за все, батьки мають нагадувати дітям про обов’язкове миття рук, використання дезінфекційних засобів. Зосередити увагу на дотриманні наступних правил:

  • обминати місця масового скупчення людей,
  • не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, які кашляють, чхають або мають високу температуру,
  • утриматися від прийому їжі з загальних упаковок або посуду (горішки, чіпси, печиво та інші снеки),
  • уникати привітальних обіймів і рукостискань.

Шановні батьки! Слідкуйте за станом здоров’я своїх дітей. У разі ознак ГРВІ одразу звертайтесь до лікаря. У таких випадках дитина має знаходитися вдома до одужання.
Розказуйте своїм синам і дочкам про страшну небезпеку коронавірусної інфекції, дотримання профілактичних заходів. Забороніть відвідування людних місць – ринків, магазинів тощо.

Упродовж карантину просимо контролювати, де і як проводять час ваші діти. Намагайтесь зайняти їх навчанням, корисними справами, відпочинком на свіжому повітрі, але не в чисельних компаніях. Подбайте про здоров’я найдорожчих для вас людей!