Головна Листи Ковельська філія Волинського обласного центру зайнятості пропонує ВПО професійне навчання

Ковельська філія Волинського обласного центру зайнятості пропонує ВПО професійне навчання

692

Зайнятість – одна з ключових сфер життя кожної людини, відтак важливо почуватися комфортно і впевнено на робочому місці. Саме тому, шукачі роботи, звернувшись до центру зайнятості, можуть не лише переглянути вакансії та підвищити свою кваліфікацію, а й докорінно змінити сферу діяльності, здобувши нову професію чи спеціальність.

До слова, такою можливістю з початку 2023 року вже скористалися 34 внутрішньо переміщені особи. 10 з них здобули робітничі професії: бармена, кухаря, кондитера, перукаря та швачки; 19 — підвищили кваліфікацію, пройшовши стажування за професіями: продавець-консультант, бариста, бармен, верстатник деревообробних верстатів, організатор з постачання, обліковець, лаборант, помічник нотаріуса. Ще 5 людей підвищили кваліфікацію на курсах цільового призначення за напрямками: комп’ютеризований бухгалтерський облік, створення тривимірної графіки, практичний веб-дизайн.

Важливо: професійне навчання організовують на замовлення роботодавця, самозайнятості, провадження підприємницької діяльності. Навчання клієнтів служби зайнятості здійснюється в закладах вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, зокрема в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, на підприємствах, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Якщо ви шукаєте роботу і хочете спробувати себе в суміжній сфері діяльності або ж підвищити кваліфікацію, звертайтеся до Ковельської філії Волинського обласного центру зайнятості – вам обов’язково допоможуть!

Для консультації з фахівцями служби телефонуйте на гарячі лінії (безкоштовно зі стаціонарних або за тарифами ваших мобільних операторів: (066) 353-74-95, (068) 063-42-15 або за номером 044 244 94 69.

Ковельська філія Волинського обласного центру зайнятості