Головна Листи Лавочкам на зупинках

Лавочкам на зупинках

3011

Нещодавно до редакції зате­лефонував чоловік похилого віку та розповів, що жителі села Світязь скаржаться на те, що в селі восени були встановлені зупинки, але чомусь зробити на них лавочки забули. Людям старшого віку дуже важко сто­яти три­ва­лий час, особливо взимку, чекаючи автобус чи мар­шрутку. Тож чоловік попро­сив вияснити, чи можуть лю­ди сподіватися на те, що авто­буси вони будуть чекати сидя­чи, а не стоячи на зупинках.

За коментарем ми зверну­лися до Олександра Миколайо­вича Бакуна, начальника філії «Любомльський автодор». Він розповів, що нові зупинки, які були встановлені на території Шацького району за сприяння благодійного фонду «Патріоти Волині», до дорожників були при­везені без дерев’яних лаво­чок, тож навесні, коли погодні умови дозволять працювати, автодором будуть придбані до­ш­ки та встановлені лавки. Олександр Миколайович просить населення не пережи­вати, адже лавочки будуть вста­новлені для людей обов’язково.

Та чи довго вони пробудуть на зупинках, зважаючи на «ку­ль­турне» поводження деяких людей, котрим вистачає розу­му та «дурної» сили псувати суспільне майно, ще питання?

Віта ШЕПЕЛЯ.