Головна Листи Луцьк долучається до міжнародного проєкту «КВЕСТИ: ВІДКРИВАЄМО СКАРБИ УКРАЇНИ»

Луцьк долучається до міжнародного проєкту «КВЕСТИ: ВІДКРИВАЄМО СКАРБИ УКРАЇНИ»

560

Сьогодні працівники управління туризму та промоції міста Луцької міської ради, Центру туристичної інформації та послуг, гіди міста, представники Малої академії наук та Луцького національного технічного університету розпочали роботу в рамках дводенної програми з розробки нового туристичного продукту, а саме квесту містом.

Такий туристичний формат дуже популярний у світі, адже стає своєрідною пригодою, що інтегрує до історії міста, оповідає про життя його видатних постатей, розкриває цікавинки та нові факти про місцеві пам’ятки, твори мистецтва тощо.

 
 
 

Проєкт «Квести: відкриваємо скарби України» реалізується у співпраці з польським проєктом Questy – Wyprawy Odkrywców і Fundacja Mapa Pasji. Представник міжнародного українсько-польського проєкту пан Микола Білик розповів про проєкт, ознайомив з методикою створення квестів, а також допоміг визначитись із темою та об’єктами, які варто включити до маршруту.

 

Результатом реалізації проєкту буде новий туристичний продукт — унікальний квест Луцьком, а також 2000 друкованих буклетів із його умовами та завданнями.

 

Особливо важливі такі проєкти сьогодні, в умовах війни, оскільки майже не потребують бюджетних вкладень і підтримують сферу туризму, що в цих умовах зазнає значних втрат.

 

 

Управління туризму та промоції міста