Головна Листи Луцьк отримає від міста Швайнфурт сміттєвоз

Луцьк отримає від міста Швайнфурт сміттєвоз

392

Луцький міський голова Ігор Поліщук за допомогою сервісу відеотелефонії провів чергову розмову з міським головою німецького міста Швайнфурт Себастьяном Ремеле. Також до розмови долучився керівник ПрАТ «СКФ Україна» Богдан Волчок, адже співпрацю між містами налагоджено за сприяння саме цього підприємства для спрощення процедури перевезення гуманітарної допомоги.

Ігор Поліщук подякував німецьким колегам за надання чергової гуманітарної допомоги, яку наша громада отримала від них.

 

“Ми дуже цінуємо вашу підтримку та допомогу в такий складний для нашого міста та нашої країни час. Гуманітарна допомога, яку ми отримали від вас, вже роздана нашим захисникам, які зараз на фронті. Їм видали і шоломи, і інше захисне спорядження, також обладнання, яке ви передали. Сьогодні військові в практичному вимірі відчувають підтримку з міста Швайнфурт та німецького народу”, – зазначив Ігор Поліщук.

Себастьян Ремеле повідомив, що місто Швайнфурт готує відправити в Луцьк черговий гуманітарний вантаж. Цього разу це буде сміттєвоз.

 

“Ми були б вдячні за такий автомобіль, тому що один з наших сміттєвозів ми передали в Херсон, який нещодавно було звільнено від окупації, щоб уникнути там гуманітарної катастрофи та налагодити вивіз сміття і, таким чином, допомогти українцям, які там проживають”, – подякував Луцький міський голова.

Також німецькі колеги розповіли, що зараз займаються організацією прийому десяти луцьких дітей та складають програму відпочинку для них.

На завершення, Себастьян Ремеле запросив Ігоря Поліщука та делегацію міста Луцька 16 липня відвідати Швайнфурт та підписати офіційні документи про партнерські стосунки. Цього дня у Швайнфурті міське свято.

Ігор Поліщук подякував за запрошення та зазначив, що за можливості обов’язково відвідає Швайнфурт.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)