Головна Листи Луцьк отримав від Фламандського уряду чотири потужні дизельні генератори

Луцьк отримав від Фламандського уряду чотири потужні дизельні генератори

743

Сьогодні до Луцька з офіційним візитом завітали представники Фламандського уряду Бельгії на чолі з Міністр-Президентом Яном Ямбоном.

Іноземці приїхали в рамках реалізації проєкту співпраці з Бельгійським Червоним Хрестом Фландрії “Предмети допомоги для України”, що спрямований на закупівлю предметів допомоги для задоволення потреб населення та критичної інфраструктури у Волинській, Рівненській та Одеській областях.

В рамках цього проєкту Бельгійський Червоний Хрест – Фландрія тісно співпрацює зі своїми партнерами — Червоним Хрестом України, що дозволяє діяти швидко та ефективно.

 
 

Після ракетних атак агресора на енергетичні об’єкти України виникла велика потреба в генераторах. Вони майже недоступні на місцевому ринку, а в Європі придбати їх вкрай важко у зв’язку з великим попитом. Тому реалізація цього проєкту зосереджена на постачанні та встановлені потужних генераторів в Україні.

Перші з них вже в Україні. Луцьку дістанеться чотири. Один потужністю 220 Квт, вже встановлено на КП “Луцькводоканал” для підсилення роботи свердловин у разі відсутності електропостачання. Решту встановлять у міській клінічній лікарні та котельні.

 
 
 
 
 
 
 
 

Луцький міський голова Ігор Поліщук під час офіційної зустрічі висловив вдячність іноземним гостям за підтримку України та за допомогу, яку вони надали та продовжують надавати.

 

“В умовах повномасштабного вторгнення енергетична війна росії проти України є одним із важливих та болючих для України елементів війни, тому допомога наших партнерів та друзів дозволяє нам вистояти та, переконаний, що це є одним із важливих внесків в нашу майбутню перемогу, – наголосив міський голова. – З початку повномасштабного вторгнення наша громада отримала чимало допомоги, як для внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців, так і для потреб нашої громади з Польщі, Литви, Німеччини, Чехії та інших європейських держав”.

Окремо Ігор Поліщук висловив щиру подяку засновнику міжнародної мережі United for Ukraine Депутату Європейського парламенту Андрюсу Кубілюсу та надійному давньому другу України Сенатору Сенату Королівства Бельгія Марку Демесмаекеру за їх візити до України, зокрема до Луцька: “Дякуємо мережі захисту національних інтересів АНТС (Act.Negotiate.Transform.Shape ANTS), експертці з міжнародних відносин Катерині Мусієнко та нашому депутату Лазуці Олександру, які дали нам можливість показати нашим партнерам ситуацію та вказати на гострі потреби соціальної інфраструктури міста в забезпеченні безперебійним електропостачанням. Ми будемо раді продовжувати нашу співпрацю з інших питань! Дякую фламандським представникам за фінансування та доставку генераторів”.

Міський голова запропонував партнерам розглянути можливість підписання меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між нами в майбутньому! “Зважаючи на досвід плідної співпраці з такими компаніями, як ModernExpo, Kromberg and Schubert та SKF, ми впевнені, що зможемо запропонувати чудові умови для розміщення фламандських промислових потужностей, машинобудування, приладобудування, текстильної промисловості”, – сказав він.

 
 
 
 
 
 

Міністр-Президент Фламандського уряду Бельгії Ян Ямбон зауважив, що солідарність фламандських людей з українцями дуже емоційна.

 

“У перші дні конфлікту парламент Фламандії засудив дії росії. Фламандці дуже відкриті та усіляко підтримують біженців з України в себе. Ми маленька нація, але з дуже великим серцем. Ми підтримуємо Україну в її боротьбі за свободу та цінності і засуджуємо тоталітарний режим росії. Ми разом з українським народом”, – підкреслив він.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)