Головна Листи Луцька міська територіальна громада передає військовим чергову потужну допомогу

Луцька міська територіальна громада передає військовим чергову потужну допомогу

782

Чергову потужну партію допомоги передає на фронт Луцька міська територіальна громада. За словами міського голови Ігоря Поліщука для наших захисників поїде шість автомобілів підвищеної прохідності та багато дронів.

“За кошти, які працівники міської ради здають як одноденний заробіток, придбано позашляховики, один з яких пікап, щоб в багажнику можна було встановити крупнокаліберний кулемет. Також за кошти міського бюджету закуплено 55 різних квадрокоптерів: DJI Mavic, DJI Mavic 3T, DJI Matrice 30T, 25 FPV-дронів. Придбано 6 тепловізорів, дальноміри, активні антени, окуляри для дронів, кілька систем Starlink, дизель-генератори, зарядні станції Eco-Flow”, – повідомив Ігор Поліщук.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ці матеріальні цінності буде доставлено до бійців 53-го батальйону, 14-ї, 68-ї та 82-ї бригад, хлопцям з 4-ої бригади оперативного підпорядкування, бойових частин Національної гвардії, 417 батальйону, а також воїнам Луцького підрозділу сил спеціальних операцій “Любарт”.

Загалом з початку війни працівниками Луцької міської ради, вдалось зібрати понад 21 мільйон гривень, які вони здають як одноденний заробіток. За ці кошти придбано понад 55 автівок, а також дуже багато різних матеріальних цінностей.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)