Головна Листи «Луцькводоканал» придбав спеціалізоване обладнання для захисту аварійників при виконанні особливо складних робіт

«Луцькводоканал» придбав спеціалізоване обладнання для захисту аварійників при виконанні особливо складних робіт

331

Аварійний стан мереж, що знаходяться на великій глибині, або в умовах обмеженого доступу, може призводити до обвалу грунту, зсувів та інших складних ситуацій, при яких виконання ремонтних робіт стає небезпечним для життя і здоров’я.

Щоб захистити працівників від можливих зсувів чи обвалів грунту, КП «Луцькводоканал» придбав спеціалізоване високоякісне німецьке обладнання, яке має необхідну сертифікацію і використовується у країнах Європи.

 
 

На жаль, кількість складних аварійних ситуацій у Луцьку зросла. Частіше доводиться ліквідовувати аварії, при яких руйнуються колектори, або під насипним грунтом на великій глибині утворюються пориви. В таких випадках успіх відновлення на 95% залежить від дотримань техніки безпеки і охорони праці. Тому новітнє обладнання не тільки збереже життя і здоров’я працівників аварійних бригад, але і пришвидшить виконання робіт. Адже без використання спеціальної захисної техніки працівникам потрібно формувати величезні траншеї, щоб гарантувати безпеку і відсутність обсипань. Це забирає чимало часу і сил, і затягує досягнення успішного результату. А застосування так званої опалубки для захисту працівників дозволяє проводити відновлювальні роботи при невеликих траншеях. Новітня система гарантує безпечний спуск на глибину без загрози зсуву.

Попри складну фінансово-економічну ситуацію, спричинені війною, підприємству вдалося придбати і доставити обладнання, адже безпека працівників – понад усе.

 

КП «Луцькводоканал»