Головна Листи «Луцькводоканал» утримує провідні позиції за рівнем сплати податків та результатами діяльності

«Луцькводоканал» утримує провідні позиції за рівнем сплати податків та результатами діяльності

512

В умовах надскладного 2023 року КП «Луцькводоканал» проявило стійкість і гнучкість у питаннях економічних викликів, модернізації оснащення і взаємодії зі споживачами. 40 працівників підприємства і найближчих членів їх родин стали до лав ЗСУ, що є гідним нашої найвищої пошани і вдячності. Нестача працівників є дуже суттєвою, але навіть у таких умовах вдається справлятися з обсягами роботи, результатом якої є безперебійне цілодобове водопостачання і водовідведення, своєчасне усунення аварійних ситуацій.

Ключовим показником діяльності підприємства є наповнення бюджетів і максимальна сплата податків. За 2023 рік «Луцькводоканал» сплатив у бюджети різних рівнів 87 млн грн податків і зборів. Близько 100 млн грн – сукупний обсяг зарплат працівників – фактично це ті кошти, які також працюють на економіку Луцька, перебуваючи в обігу на території нашої громади.

Підприємство забезпечило водопостачання до осель лучан в режимі 24/7, а також повне водовідведення без будь-яких технологічних перерв. Упродовж 2023 року ліквідовано майже 1000 аварій на мережах водопостачання і 10 000 засмічень і заторів в каналізаційних системах.

Реалізовано чимало інвестиційних проєктів, виконано фактичні й підготовчі роботи для глибокої модернізації і реконструкції головних систем підприємства. Певною мірою такі результати є вищими за очікувані, адже реалізуються як міжнародні проєкти, так і внутрішні інвестиційні проєкти, що мають значення для успішного функціонування критично важливих об’єктів. Більше того – цілі досягаються в умовах обмеженого тарифного фінансування і обмежених людських ресурсів, при надскладній ситуації в державі.

Запорукою вдалих результатів є не тільки успішний менеджмент, але і кропітка робота над формуванням надійної міжнародної репутації – підприємство виконує свої фінансові зобов’язання і реалізовує заплановані проєкти, викликаючи довіру інвесторів і міжнародних інституцій. Таким чином навіть в умовах воєнного стану вдається зберегти роботу над потужними міжнародними проєктами, серед яких – реконструкція очисних споруд, модернізація аварійного колектора, встановлення сучасних систем очищення води тощо.

Однак є ще один важливий фактор, який утримував стійкість і стабільність діяльності підприємства, а саме – успішна взаємодія з клієнтами підприємства і високий рівень розрахунків споживачів за послуги водопостачання і водовідведення. 2023-й рік став одним із найбільш вдалих за рівнем оплати послуг, навіть якщо порівнювати з довоєнними роками. Ми щиро вдячні усім сумлінним платникам за послуги водопостачання і водовідведення. Це свідчить про високий рівень відповідальності споживачів, які усвідомлюють зв’язок між результатами діяльності підприємства і своєчасністю оплати за надані послуги. Дякуємо за якісну і результативну взаємодію! Такий показник роботи вказує на те, що спільно ми рухаємось у вірному напрямку, дбаючи про якісну питну воду і її безперервну доставку до кожного нашого клієнта.

Найбільш негативним фактором у діяльності підприємства став зовнішній і часто необгрунтований тиск зі сторони інших учасників, прояви утисків і інформаційні атаки з метою дискредитації підприємства. Проте результати роботи КП «Луцькводоканал» свідчать про правильний вектор руху, стійкість до викликів, відкриту роботу і взаємодію, яка відкриває оптимістичні перспективи. Адже нинішній рік, при всій його складності, непевності й важкості, усупереч усьому, стане й роком реалізації найбільших, найважливіших інфраструктурних проєктів в системі водопостачання Луцької ТГ. Це слугує підтвердженням високого рівня довіри наших міжнародних і фінансових партнерів, поваги і визнання у середовищі водопостачальних підприємств і підтримки у громаді, в державі й за кордоном. Тому – рухаємось вперед, з вірою в краще майбуття, у звільнення держави, відновлення цілісності й миру.

 

КП «Луцькводоканал»