Головна Листи Луцький міський молодіжний центр організовує військові вишколи для молоді

Луцький міський молодіжний центр організовує військові вишколи для молоді

464

Військові вишколи ­- це постійно діючі заняття, де молоді люди можуть відточити свої навички військової справи. “Навчився сам – навчи інших” – ось основне гасло даних вишколів, де молодь не просто навчається захищати країну, а й передає знання та навички іншим охочим. Головним інструктором вишколів є американський піхотинець на позивний Лезо, а також студенти ВНУ.

 

Заняття тривають кілька разів в тиждень, стати учасником вишколу може будь-хто охочий, хто досягнув 14 річного віку. Практичні тренування включають різні дисципліни військової підготовки.

Відпрацювання навичок із переправи по канату, поводження зі зброєю, домедична допомога в умовах військових дій, маскування в природних умовах та виживання в лісі. Ці дисципліни не тільки розвивають фізичну витривалість і міцність, але й сприяють формуванню навичок, необхідних для військової служби.

 

Аби поглибити та закріпити знання отримані на вишколах був проведений цикл навчально-польових зборів, де молодь отримала теоретичну, практичну, фізичну та психологічну підготовку. На зборах формується та удосконалюється життєво необхідний набір знань, вмінь та навичок, що допоможуть молоді проявити себе як відповідальних та патріотичних громадян.

 

Загалом навчання тривали у кілька циклів: в одні дні навчалися учасники із закладів загальної середньої освіти, а в інші – студенти закладів фахової передвищої освіти Луцької МТГ.

Заняття проводились з метою підвищення військової підготовки та національно-патріотичного виховання. Загалом, у заході взяли участь близько 1000 хлопців та дівчат.

 

Інструкторами навчально-польових зборів виступив Луцький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки та Луцький міський молодіжний центр.

Дані заходи надзвичайно важливі у час війни для юнаків і дівчат, щоб удосконалити їхні знання, уміння і навички, готовність до військової служби та захисту Батьківщини. Учасники польових зборів та вишколів відзначили, що отримали великий досвід і багато нових знань про військову підготовку. Вони висловили свою вдячність інструкторам за плідну роботу та можливість взяти участь в такому захоплюючому заході.

 

Дякуємо Луцькому об’єднаному міському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки та департаменту освіти Луцької міської ради за організацію польових зборів. Участь у військовому вишколі може стати важливим кроком для молодих людей, які мріють про військову кар’єру, або просто бажають зробити своє тіло і розум більш міцними. Військова підготовка може сприяти розвитку корисних навичок і знань, які будуть корисними в будь-якій сфері життя.

 

Доєднатися до спільноти можна за посиланням: https://t.me/military_school_lutsk..

 

Департамент молоді та спорту