Головна Листи Міські пляжі Луцька перевірили на готовність до початку купального сезону

Міські пляжі Луцька перевірили на готовність до початку купального сезону

399

Відбулось виїзне засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка розглянула готовність місць масового відпочинку на воді та забезпечення безпеки протягом купального сезону 2024 року.

Розпочали засідання на головному міському пляжі у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Силами департаменту житлово-комунального господарства тут відремонтовано вбиральні, розчищено верболоз на правому березі річки для покращення огляду, організовано прибирання та вивезення сміття, поновлено пісок у пісочницях, покошено траву.

Представників Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України запевнили: обробку зелених насаджень від кліщів – проведено, а контрольні забори води на аналіз – здійснено.

Не забули також і про безпеку на воді. Зокрема, водолазне відділення аварійно-рятувального загону ДСНС обстежило акваторію дна в межах місць для купання на предмет небезпечних матеріалів. Працівники служби із надзвичайних ситуацій подбали про належну підготовку матросів-рятувальників, які чергуватимуть на своїх ділянках пляжу щодня з 1 червня, з 10.00 до 20.00. Тож лучани можуть бути впевнені – усі глибини вивчено, а рятувальні пости забезпечено.

Однак мали члени комісії і зауваження до стану місць відпочинку на воді. Зокрема ремонту потребують старі бетонні сходи, що частково руйнуються та осуваються у воду. Схожа проблема є і на Теремнівській водоймі, однак поруч тут вже встановлено комфортні сходи, якими можуть скористатись відпочивальники, а старі потребують демонтажу.

Заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич зазначив, що міський голова Ігор Поліщук акцентував на якнайшвидшому усуненні усіх недоліків на міських пляжах для безпечного купання відпочивальників. Тож Юрій Вербич дав доручення усі роботи із підготовки до купального сезону завершити до 1 червня.

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)