Головна Листи Міський голова Ігор Чайка та його перший заступник Тарас Яковлев перевірили хід...

Міський голова Ігор Чайка та його перший заступник Тарас Яковлев перевірили хід виконання ремонтних робіт у Ковелі

434

У Ковелі продовжують лагодити дороги. Учора міський голова Ігор Чайка та його перший заступник Тарас Яковлев побували у мікрорайоні Ковель-2, аби перевірити хід виконання ремонтних робіт на вулицях Симоненка, Петра Могили, Українських Добровольців (колишня – Достоєвського), Зарічній, Генерала Миколи Шаповала, Героїв УПА, Олени Левчанівської.

Тут дороги оновлюють методом напівпросочування. На це з міської казни виділено 9,4 млн гривень.

За словами підрядника ТОВ “Унідор-Сервіс”, їх робота на 90 відсотків залежить від погодніх умов. Тому дорожники працюють швидко — грейдерують, висипають та утрамбовують щебінь. Згодом будуть заливати дорожнє покриття емульсією.

Ігор Чайка поспілкувався з жителями мікрорайону. Мешканці задоволені, кажуть, що чекали на нову дорогу довго, тож їм дуже приємно, що міська влада дбає про людей у такий непростий час.

Підрядник планує завершити заплановане на цих вулицях за два тижні, адже на черзі — Чигиринська, Миколайчука, Олеся Гончара, Північна та Богдана Хмельницького. На це в бюджеті передбачено 6,4 млн гривень.

Також керівники міста проінспектували роботи із заміни системи водовідведення на Театральній. У зв’язку з цим обмежено рух транспорту на цій ділянці дороги.

Ремонт здійснює фірма із Запоріжжя – ТОВ “Авто-М”, яка минулого року замінила 170 метрів труб на вулиці Грушевського.

Робітники проводять санацію труб. Спочатку за допомогою спеціального обладнання їх оглядають та вичищають. Після цього в трубопровід вводиться рукав, який закріплюється спеціальною сумішшю. Всередині відреставрованої мережі знаходиться поліетилен. Термін її експлуатації – більше 50 років.

На заміну 267 метрів труб з міського бюджету спрямовано 4 млн гривень, ще понад 500 тисяч заплатить підприємство “Ковельводоканал”.