Головна Листи Міський голова міста Володимира Ігор Пальонка спільно з головою Волинської обласної ради...

Міський голова міста Володимира Ігор Пальонка спільно з головою Волинської обласної ради Григорієм Недопадом привезли допомогу та з’ясували потреби переселенців громади

892

3 серпня міський голова Ігор Пальонка спільно з головою Волинської обласної ради Григорієм Недопадом зустрілися з тимчасово переміщеними особами, які нині мешкають у Володимирі в гуртожитках навчальних закладів обласного підпорядкування. На зустрічі також були присутні депутат Волинської обласної ради Валентин Кошельник та керівник громадської організації ПЦУ «Елеос-Волинь» отець Петро Стеблина.

«Від початку нападу росії на Україну наша громада прийняла понад 4 тисячі вимушено переміщених осіб. Прихисток надали одразу у декількох установах міста. Значна частина людей зупинялась у Володимирі лише на декілька днів, але для більшості наше місто стало другим домом. Спільно з керівництвом навчальних закладів ми вирішували чимало проблем, які стосувались забезпечення та облаштування для вас комфортного побуту. Сьогодні для допомоги вимушено переміщеним особам долучається і багато наших закордонних партнерів. Ми і надалі працюватимемо в цьому ж напрямку, аби ви не відчували себе покинутими», – зазначив міський голова Ігор Пальонка.

Кожна родина внутрішньо переміщених отримала сьогодні кілька чималих пакунків з продуктами, предметами гігієни, харчуванням та засобами для дітей від громадської організації «Елеос-Волинь». Її керівник отець Петро зазначив, що заснована Українською Православною Церквою мережа громадських організацій під загальною назвою «Елеос» має за місію соціальне служіння суспільству і країні. Вони опікуються і військовими, і переселенцями, і соціально вразливими верствами.

Відвідав голова обласної ради і Туристично-інормаційний центр, який від самого початку війни виконував роль координаційного центру, надаваши допомогу військовослужбовцям, вимушеним переселенцям та іншим категоріям громадян, які її потребували. Керівниця ТІЦу Ірина Ковальчук розповіла, що на момент, коли саме завершились усі приготування до святкового до відкриття установи, в країну прийшла війна. Працівники в короткі терміни пристосувались до змін та роботи в нових реаліях, адже з того моменту ТІЦ став центром координації та допомоги для тисяч людей, які тікали від війни з різних куточків України.

Дякуємо голові обласної ради Григорію Недопаду за чергову допомогу вимушеним переселенцям у нашій громаді.