Головна Листи Міський голова Володимира зустрівся з курсантом, що отримав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ

Міський голова Володимира зустрівся з курсантом, що отримав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ

764

27 лютого міський голова Ігор Пальонка провів зустріч з курсантом Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба Кирилом Соловйовим, начальником одного з факультетів полковником Геннадієм Левагіним та тренером клубу «Любарт» Володимиром Подзізеєм.

Міський голова Ігор Пальонка привітав Кирила Соловйова з особистим святом, адже цього дня йому виповнився 21 рік, подякував за бойовий подвиг, який проявив під час оборони Харкова та значні спортивні досягнення, яких нині досягає, тренуючись у місцевому спортивному клубі. Очільник громади вручив юнаку подяку та подарунки з символікою нашого міста.

Кирило Соловйов, який родом з Луганська, уже близько року мешкає у Володимирі, де навчається нині на 4-му курсі факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ  Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба і планує після випуску залишитись служити у 39-му ЗРП.

У перші дні повномасштабного вторгнення майбутній офіцер був залучений до оборони повітря над Харковом, за що його і ще кількох курсантів у червні минулого року було нагороджено відзнакою Головнокомандувача ЗСУ «За взірцевість у військовій службі».

Попри молодий вік, у військовослужбовця уже чимало досягнень, адже окрім бойових відзнак має і спортивні успіхи – Кирило, зокрема, став срібним призером Чемпіонату світу з мікс-файту. Увесь вільний від навчання час він приділяє спорту, яким займається у місцевому клубі «Любарт». Нині він готується до Чемпіонату Європи.

Під час спілкування тренер юнака Володимир Подзізей зазначив, що за підтримки місцевої влади планує проводити  на базі клуба «Любарт» реабілітацію для військовослужбовців, які через травми отримали інвалідність, а також готувати спортсменів для паралімпійських видів спорту. Також тренер додав, що невдовзі міський спортивний клуб, який виховав чимало відомих військовослужбовців, перепрофілюється на військово-патріотичний клуб, де будуть ознайомлювати з військовою справою старшокласників та студентів коледжів.

Начальник факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ полковник Геннадій Левагін зазначив, що зараз навчальний закладу у пошуках нових курсантів, які мають бажання поповнити лави офіцерів-зенітників ЗСУ.