Головна Листи Місцева молодь Володимира взяла участь в обговоренні повоєнної відбудови України

Місцева молодь Володимира взяла участь в обговоренні повоєнної відбудови України

614

27 серпня за участі членів Молодіжної ради при виконавчому комітеті Володимирської міської ради та активної молоді громади у Володимирі відбувся захід у рамках проєкту «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України».  Учасники отримують можливість підтримки молодіжних ініціатив, розроблених у межах проведення діалогів.

“Повномасштабна війна, що триває в Україні, призвела до значних людських жертв, безпрецедентного переміщення як всередині країни, так і за кордон, нищівного руйнування соціальної та суспільної інфраструктури. Від початку бойових дій молоді чоловіки та жінки з усіх куточків країни активно долучаються до підтримки своїх громад як волонтери, допомагаючи з розповсюдженням гуманітарної допомоги, розміщенням внутрішніх переселенців та підтримуючи вразливі групи населення. В таких умовах надважливо створити простір, де молоді люди могли б обговорити і сформулювати свої потреби, проблеми і вільно запропонувати своє бачення майбутнього”, – розповідають організатори проєкту.

Комунікатор Анастасія Дем’янчук обговорила з учасниками заходу наступні теми:

  • Участь молоді та внесок молодіжних рад/молодіжних громадських організацій у повоєнну відбудову України.
  • Участь молодіжних рад у захисті/збереженні молодіжної політики та інфраструктури.
  • Посилення видимості та впливу молодіжних рад як дієвого інструменту прийняття рішень.

Ініціатива впроваджується ГО «Молодіжна платформа» у рамках проєкту ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.