Головна Листи Молодь Волині запрошують долучитися до програми обмінів «ВідНОВА:UA»

Молодь Волині запрошують долучитися до програми обмінів «ВідНОВА:UA»

420

Програма націлена на активну молодь віком від 18 до 35 років, яка бажає дізнатися більше про свою країну, а також сприяти її якісному відновленню.

До слова, у 2022-2023 роках обміни охопили понад 800 учасників та учасниць, відновлено 28 молодіжних просторів по всій країні.

Цьогоріч молодіжні обміни будуть проходити в 24 громадах України різних областей. Протягом 5 днів учасники проживатимуть в одній із громад, де знаходиться об’єкт відновлення, досліджуватимуть її культурні особливості, спілкуватимуться з однолітками з інших областей, братимуть участь у тренінгах, майстер-класах та екскурсіях. Попередній досвід будівельно-відновлювальних робіт не є обов’язковим для участі.

Проживання, харчування та дорожні витрати учасників здійснюються за рахунок організаторів Програми.

Етапи проведення молодіжних обмінів:

– І хвиля молодіжних обмінів – червень – липень;

– ІІ хвиля молодіжних обмінів – липень – серпень;

– ІІІ хвиля молодіжних обмінів – серпень – вересень.

Детальніше про Програму.

Реєстрація – за покликанням: https://forms.gle/6vqaJ7keRxpdHoGu5

Довідково: Національну програму залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA» реалізує Міністерство молоді та спорту України спільно з ДУ «Всеукраїнський молодіжний центр» у партнерстві з громадською організацією «Молодіжний центр Волині» у межах проєктів UNDP «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії.