Головна Листи На Волині НЕ штрафуватимуть за шум генераторів під час блекаутів

На Волині НЕ штрафуватимуть за шум генераторів під час блекаутів

543

«В інтернет-мережі шириться інформація, що нібито власників генераторів штрафуватимуть за перевищення рівня шуму під час роботи приладів. Звичайно ж, це не правда. Дезінформація вкинута у наш інфопростір умисно, щоб з середини розхитати суспільство, якому й так дуже непросто», – написав начальник ОВА Юрій Погуляйко на своїй сторінці у фейсбуці.

Щодо інформації про штрафи за шум, то під час ліквідації аварійних та надзвичайних ситуацій санітарні норми щодо перевищення рівня шуму не застосовуються.

Так, статтею 32 Закону України «Про систему громадського здоров’я» передбачено, що шум на захищених об’єктах під час здійснення будь-яких видів діяльності не повинен перевищувати рівні, встановлені нормативами для відповідного часу доби.

Однак, зазначені вимоги не застосовуються під час ліквідації наслідків аварій, стихійного лиха, інших надзвичайних ситуацій. А також у випадках коли, наприклад, шумні прилади та інше обладнання забезпечують життєдіяльність житлових і нежитлових громадських будівель.

Детальніше про це на сайті МОЗ: http://surl.li/uoxvg.