Головна Листи На Волині обміняли близько 10 тисяч лампочок

На Волині обміняли близько 10 тисяч лампочок

428

Триває другий етап обміну ламп розжарювання на енергоефективні LED-лампи. Нині можливість безкоштовного обміну мають юридичні особи.

За словами  керівника Волинської дирекції акціонерного товариства «Укрпошта» Івана Люсака, в області подали заявки 52 юридичні особи. Загалом вже обміняли 9 237 лампочок.

«Обміняти лампи розжарювання на енергоефективні LED можуть освітні та медичні заклади. Це, зокрема, дитячі садки, школи, профтехучилища, вищі навчальні заклади, спортивні і музичні школи, автошколи. Окрім того, послугою можуть скористатися поліклініки і лікарні, стоматологічні клініки, лабораторії та інші медичні заклади», – зазначив Іван Люсак.

Нагадаємо, як юридичним особам обміняти стару лампу на LED:

  • авторизуватися на порталі «Дія» за допомогою КЕП юрособи;
  • перейти до розділу «Послуги»;
  • вибрати «Обмін лампочок» і заповнити запит;
  • вказати площу і вибрати кількість та тип ламп у межах ліміту;
  • підписати заявку.

Юридичні особи можуть обміняти на 10 квадратних метрів по три лампи в аудиторіях, палатах, процедурних кімнатах та по дві лампи на 10 квадратних метрів для місць загального користування.

До слова, програма Обміну лампочок підтримана Європейським Союзом у відповідь на заклик Президента Зеленського та реалізується Міністерством економіки України, Міністерством цифрової трансформації України , АТ Укрпошта в усіх регіонах України, окрім зони бойових дій та тимчасово окупованих територій. Програма, фінансована ЄС, є складником підтримки Європейським Союзом українського енергетичного фронту.