Головна Листи На Волині відкрили 55 «клас безпеки»

На Волині відкрили 55 «клас безпеки»

757

27 вересня відбулося відкриття «класу безпеки» у ліцеї села Прилісне. Це 55-ий клас такого типу в освітньому просторі Волині. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.

Клас обладнаний мультимедійними засобами, навчальними макетами та спеціальною літературою. Невдовзі у стінах класу на дітей чекають зустрічі із рятувальниками, поліцейськими та фахівцями інших галузей, які ділитимуться досвідом та навчатимуть підростаюче покоління основам безпечного життя.

У пілотному занятті в класі безпеки взяли участь співробітники ГУ ДСНС України у Волинській області, представники поліції та органів влади.

Крім того, на подвір’ї закладу освіти рятувальники розгорнули навчальну платформу, де діти могли спробувати себе у ролі рятувальника й оглянути техніку ДСНС.

Нагадаємо, що «клас безпеки» – це всеукраїнський проєкт, мета якого вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги.

На Волині планують відкрити 92 таких класи. Дізнатись більше про «класи безпеки» та їхню адресу можна за посиланням: http://surl.li/looyo.