Головна Листи #народжені_вільними: у Луцьку відбувся інформаційно-просвітницький захід

#народжені_вільними: у Луцьку відбувся інформаційно-просвітницький захід

353

30 липня 2023 року до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у Луцьку відбувся інформаційно-просвітницький захід #народжені_вільними.

Зокрема, лучанам і гостям міста нагадали про небезпеку торгівлі людьми, а діти та дорослі долучилися до створення інсталяції «Україна без торгівлі людьми». Окрім того, організатори акції розповсюджували інформаційну продукцію щодо протидії торгівлі людьми та проводили анкетування перехожих. Поруч із тим, фахівці Волинського обласного та Луцької філії Волинського обласного центрів зайнятості ознайомили волинян із актуальними вакансіями, умовами отримання грантів та мікрогрантів, ваучера на навчання тощо.

Як зазначає директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Гобод, війна зробила українців особливо вразливими. Адже багато людей втратили свої домівки, роботу, рідних та близьких, звичне життя. І цим можуть скористатися зловмисники!

«Саме тому у Всесвітній день протидії торгівлі людьми ми хочемо вкотре нагадати, що кожна людина, яка постраждала від торгівлі людьми, має право на отримання комплексної реінтеграційної допомоги», – наголосила Оксана Гобод.

Слід зазначити, що організаторами вуличного інформаційно-просвітницького заходу є громадська організація «Волинські перспективи». За сприяння Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку вони реалізують проєкт «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, у Волинській області».

Довідково: станом на 30 липня 2023 року в області встановлено 52 статуси особи, які постраждали від торгівлі людьми.