Головна Листи Нова партія захисних костюмів та масок доставлена на Волинь

Нова партія захисних костюмів та масок доставлена на Волинь

1859

Черговий вантаж з респіраторами, костюмами та бахілами надійшов 7 травня у Волинську область від благодійних фондів. Координує закупку вантажу та його розподіл між регіонами Офіс Президента.

Про це повідомили у Волинській ОДА.

Цього разу це понад 40 000 респіраторів із високим ступенем захисту, 600 костюмів біологічного захисту, 3855 захисних щитки  та бахіли.

Отримані засоби індивідуального захисту оглянув голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко, його заступниця Тетяна Щербак та в.о.керівника Управління охорони здоров’я Волинської ОДА Валерій Руцький. Вони лишилися задоволеними кількістю та якістю благодійної допомоги та вирішили розподілити вантаж серед медзакладів, які мають найбільше навантаження щодо лікування хворих на COVID-19.

Так, запаси захисних костюмів та масок поповнять: Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України, Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання, Ківерцівське ТМО, Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Луцький клінічний пологовий будинок, Любомльське ТМО, Ковельське МТМО, Нововолинська центральна міська лікарня, Волинська обласна інфекційна лікарня, Волинська обласна клінічна лікарня.

Юрій Погуляйко, своєю чергою, поділився сподіваннями, що епідемія коронавірусу швидко піде на спад і навантаження на працівників медичної галузі зменшиться.

«Я розумію з якими думками зараз живуть медики, з якою тривогою після зміни повертаються до своїх домівок, остерігаючись наразити на небезпеку найрідніших людей. Мені дуже хочеться подякувати їм за жертовність, професіоналізм та висловити свою підтримку. За кілька місяців на Волині я переконався, що тут працюють фахові спеціалісти, тому мені хочеться створити для них кращі умови, забезпечити засобами індивідуального захисту, бо вони зараз наші супергерої!», – зазначив голова ОДА.