Головна Листи Пенсіонери Володимирської громади отримали продуктові набори від міжнародної організації

Пенсіонери Володимирської громади отримали продуктові набори від міжнародної організації

707

16 вересня працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Володимира у межах проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів територіальним громадам, що включені до Ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді» передали одиноким пенсіонерам та сім’ям з вразливих категорій населення продуктові набори, які було придбано для нашої громади.

Таку допомогу у Володимир-Волинській територіальній громаді вже третій тиждень поспіль надають працівники структурних підрозділів за сприяння Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Асоціації міст України. Продуктові набори уже отримали внутрішньо переміщені особи, члени родин загиблих військовослужбовців та сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах. Наступні два тижні управління соціальної політики та працівники терцентру планують відвідати близько 280 одиноких пенсіонерів, якими опікуються соціальні працівники, та передати їм коробки з продуктами.

За словами завідувачки відділення соціальної допомоги вдома Галини Локтіонової, сьогодні працівники відвідали 21 пенсіонера. У воєнний час, попри візити соціальних працівників, саме такі допомоги є важливими для цих людей, адже більшість з них є одинокими, або переживають скрутні часи. Тому напередодні Дня людей похилого віку мешканці вдячні Дитячому Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Асоціації міст України за надану допомогу та піклування.