Головна Листи Погода сприяє ремонту прибудинкових територій у Луцьку

Погода сприяє ремонту прибудинкових територій у Луцьку

1044

З настанням сприятливих погодних умов в багатьох луцьких дворах розпочались ремонтні роботи. Прибудинкові території тут починають набувати сучасного вигляду: з відремонтованими дорогами, рівними тротуарами, новим освітленням та місцями для стоянок автомобілів.

Уже найближчим часом своїми подвір’ями будуть пишатися мешканці вулиць Стрілецька, 8, Космонавтів, 4 та Наливайка, 6, 6а, 8 та 8а. Повністю змінюють свій вигляд і двори на проспекті Відродження 26, 26а, 28, 28а, 30 та вулиці Писаревського, 4. Охайно буде на подвір’ях проспекту Президента Грушевського, 22 та на вулиці Ветеранів 1 та 3. Працівники тут вимощують бруківкою територію та облаштовують майбутні паркомісця. І хоча стовпчик термометра наближений майже до +30°С, будівельники працюють, не покладаючи рук. Поточні ремонтні роботи вони виконують якісно та надійно. У цьому пересвідчився Луцький міський голова Ігор Поліщук.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Сьогодні близько двадцяти прибудинкових територій перебуває в стадії ремонту, – каже він. – Там, де ремонтні роботи розпочались раніше — вони на завершальній стадії. В кожному дворі темпи робіт різні”.

 

Найчастіше про ремонт дворів до міського голови звертаються мешканці під час особистого чи онлайн прийому. Велика кількість прибудинкових територій перебуває в незадовільному стані, який не дозволяє мешканцям нормально ними користуватись: важко пройти, тому що зруйноване покриття, немає куди поставити автомобіль, в поганому стані смітники та багато інших недоліків.

 
 
 

“Минулого року не могли працювати, адже казначейство не давало можливості використовувати кошти на такі види робіт, а цього року працюємо активно. Загалом в цьому році у Луцьку плануємо відремонтувати більше 30 прибудинкових територій”, – зазначив Ігор Поліщук.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)