Головна Листи Представники команди Цифрова Волинь взяли участь в національному форумі Дієвий ЦНАП 4.0

Представники команди Цифрова Волинь взяли участь в національному форумі Дієвий ЦНАП 4.0

622

Питання цифрової трансформації системи надання адміністративних послуг під час повномасштабної війни, а також плани на повоєнний період обговорили днями на національному форумі Дієвий ЦНАП 4.0. Волиняни також долучилися до дискусії.

Делегацію з Волині очолила керівник сектору розвитку надання адміністративних послуг відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Волинської ОДА Тетяна Матвійчук.

За її словами, участь у форумі взяли понад 170 людей з різних куточків країни. Головна мета цієї зустрічі – пришвидшення трансформації ЦНАПів, створення більш зручного та практичного процесу отримання державних послуг. Відтак, впродовж двох днів учасники заходу брали участь у панельних дискусіях, де розглядали стратегії з розвитку цифрових послуг у регіонах.

Основними темами форуму були:
– створення сучасних ЦНАПів;
– використання ІТ-рішень для надання послуг;
– переобладнання центрів;
– просування цифровізації послуг ;
– впровадження мобільних ЦНАПів для віддалених громад.
-організація надання послуг для ветеранів війни та членів їх родин, послуг соціального характеру через ЦНАП

Зокрема, власним досвідом щодо розвитку цифровізації в регіоні ділилися:
-директор департаменту «Центру надання адміністративних послуг у м.Луцьку» Луцької міської ради Лариса Карп’як;
-начальник відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Підгайцівської сільської ради Наталія Муравйова;
-начальник управління «ЦНАП» виконавчого комітету Нововолинської міської ради Алла Ковальчук.

«Приємно було взяти участь у такому масштабному форумі, де спільно з колегами обмінялися знаннями та проговорити виклики сьогодення. Дуже дякуємо команді міністерства за організацію заходу!», – зазначила Тетяна Матвійчук.

Окрім того, команда Луцького ЦНАП отримала нагороду «Ефективний менеджмент. Мотивована команда ЦНАП» від Міністерства цифрової трансформації України.

До слова, на Волині успішно функціонує 45 сучасних ЦНАПів, з яких шість – повноцінних Дія.Центрів.

Слід також зазначити, що форум організовано Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з ПРООН в Україні в межах проєкту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Цифровізуємо Волинь разом.