Головна Листи Протягом минулого тижня у Володимирі відремонтували три вулиці

Протягом минулого тижня у Володимирі відремонтували три вулиці

552

З настанням сприятливих погодних умов розпочались активні ремонтні роботи твердого дорожнього покриття вулиць міста та сіл нашої громади. Лише упродовж минулого тижня підрядні організації завершили вкладання асфальту на трьох вулицях.

Зокрема, було облаштовано проїзд протяжністю 100 метрів від вулиці Липинського до Галицької, над яким працювала підрядна організація ТОВ “Луцькавтодор-сервіс”. Цей же підрядник завершив вкладати тверде асфальтне покриття і на вулиці Праведників народів світу (колишня Солопа), що має протяжність близько 200 метрів.

Також на минулому тижні відремонтовано вулицю Затишну, що у селі Заріччя, та розпочато підготовчі роботи до ремонту дороги на вулиці Лобачинській.

Зауважимо, що на всіх відремонтованих вулицях ще будуть укріплювати та облаштовувати узбіччя, які підсипатимуть щебеневою сумішшю.

Минулого тижня розпочато капітальний ремонт вулиці Сагайдачного, який включає заміну водопроводу, ливневої каналізації, облаштування нових тротуарів, зовнішнього освітлення та асфальтування на ділянці від перехрестя вулиці Незалежності до Шпитальної.

У провулку Вчительському розпочато підготовчі роботи перед укладанням шару асфальтного покриття та облаштуванням пішохідної доріжки, ливневої системи та мереж водовідведення.

Комплекс робіт з асфальтування та облаштування пішохідної доріжки проводився і на вулиці Просвіти, яка з’єднує навчальні корпуси фахового технікуму. Окрім цього, на вулиці Олени Хохол виконано ямковий ремонт дорожнього покриття.

Нагадаємо, що цього року у громаді заплановано відремонтувати близько двох десятків вулиць. Наразі уже повністю відремонтовано вулицю Галицьку.