Головна Листи Проведення акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Проведення акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

8671

21 березня 2018 року, у Міжнародний день лісів, в Україні стартувала щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона триває протягом місяця – до Дня довкілля, який цього року на Волині відзначатимуть 20 квітня.

Варто зазначити, що Міжнародний день лісів започаткований Генеральною Асамблеєю ООН у 2012 року. Щороку він проходить під різними гаслами, зокрема цьогоріч –  «Ліси та населені пункти».

Відтак, на Волині 18 квітня 2018 року на території Сильненського лісництва ДП «Цуманське лісове господарство» представники управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації та державної екологічної інспекції у Волинській області взяли участь у запланованій акції.

Попередньо ж лісівники Волині провели необхідні лісогосподарські роботи, підготували високоякісний посадковий матеріал сосни, берези та модрини. Тож під час акції проведено весняну посадку лісу та висаджено 13,5 тисяч саджанців сосни, берези та модрини на площі 2 га.

– Закликаємо усіх волинян долучитися загальноукраїнської акції з посадки лісу, який залишається природним багатством Волині.  Відтворимо ліси разом! –  наголосив начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Дмитро Новохатський.

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.