Головна Листи Сайт Волинської ОДА – у лідерах із найбільшим прогресом доступності: дослідження МінЦифри

Сайт Волинської ОДА – у лідерах із найбільшим прогресом доступності: дослідження МінЦифри

647

Сьогодні в Україні презентували результати моніторингу за 2023 рік щодо базової доступності 100 сайтів органів виконавчої влади.

Дослідження провела UNDP в Україні за фінансування Уряду Японії в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації у межах «Проєкту підтримки Дія», який втілюють за сприяння Уряду Швеції.

За участі керівництва Мінцифри та експертів галузі проаналізували динаміку розвитку цифрової вебдоступності за останні три роки, а також визначили перешкоди, які досі залишаються для людей з інвалідністю.

Як і раніше, високі показники з вебдоступності має Портал «Дія. Безбар’єрність». Також у лідерах за рівнем базової доступності ще три державні сайти країни. Це сайт Вінницької, Львівської та Харківської ОВА.

Якщо говорити про динаміку, то найвищий прогрес за рік продемонстрували сайт Вінницької, Львівської та Полтавської ОВА, а також Волинської обласної державної адміністрації, Міністерства економіки України та Електронного кабінету особи з інвалідністю.

«На сьогодні забезпечення вебдоступності офіційного сайту ОВА – одне із завдань облдержадміністрації, що відображає готовність створювати вебсередовище, у якому буде комфортно всім. Це дозволить побудувати ефективну комунікацію між громадянами та органами державної влади, а також максимально залучити громадськість до процесів державотворення», – зазначила заступниця голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Вікторія Левчук.

Слід додати, що опитування спільно з UNDP в Україні проводять щороку для того, щоб оцінити рівень доступності сайтів, зрозуміти, чого їм не вистачає, та побачити, які зміни відбулись.

Повна версія дослідження – за посиланням.