Головна Листи «Шахта повинна працювати, а гірники – отримувати заробітну плату»: Сергій Мовенко поспілкувався...

«Шахта повинна працювати, а гірники – отримувати заробітну плату»: Сергій Мовенко поспілкувався із трудовим колективом вугільної копальні № 9 «Нововолинська»

676

27 вересня 2022 року, за дорученням очільника області Юрія Погуляйка, його перший заступник Сергій Мовенко зустрівся із керівництвом та профспілковим колективом шахтарів щодо відновлення роботи нововолинської копальні.

Шахта № 9 «Нововолинська» є одним з важливих бюджетоутворюючих підприємств. Простій вугільного господарства приносить збитки місцевому бюджету та ускладнює життя працівникам копальні, які не отримують вчасно заробітну плату.

На сьогодні роботу підприємства забезпечують майже 400 робітників, ще 60 шахтарів несуть військову службу. Усі вони переймаються долею копальні та імовірністю втрати робочих місць. Водночас у продовженні роботи шахти № 9 також зацікавлена і місцева влада, адже вона приносить значне наповнення бюджету.

Ситуацію, що склалася між новопризначеним керівником шахти та колективом, особисто з’ясовував перший заступник голови Сергій Мовенко. Спільно із очільником Володимир-Волинської РВА та делегованими представниками копальні, Сергій Мовенко обговорив стан справ на шахті. За словами шахтарів, вже 18 днів гірники відмовляються спускатися у вибій в знак протесту проти призначення нового керівника. Тож безпосередньо на об’єкті, шахті № 9, посадовець поспілкувався із Сергієм Троцьком.

За результатами зустрічі, обидві сторони отримали чітку вказівку віднайти компроміс та поновити роботу вугледобувного підприємства. «Шахта повинна працювати, а гірники отримувати заробітну плату, – підкреслив Сергій Мовенко. – Маєте можливість налагодити співпрацю самостійно. В противному випадку, ми будемо піднімати це питання на рівні Міністерства енергетики та Офісу Президента України».