Головна Листи В Шацьку влада звернулася до підприємців встановити урни для сміття

В Шацьку влада звернулася до підприємців встановити урни для сміття

1932

Виконавчий комітет селищної ради  звертається до власників закладів торгівлі, сфери послуг та громадського харчування Шацької селищної ради з проханням встановити поблизу приміщень своїх закладів урни для сміття, адже це передбачено п 8.8. Правил  благоустрою та утримання території населених пунктів Шацької селищної ради. Смітники повинні бути металеві або бетонні. Заборонено встановлювати картонні коробки чи пластикові урни домашнього типу, адже в разі потрапляння в них недопалків, вони можуть загорітися.

Власники закладів торгівлі, сфер послуг та громадського харчування повинні особисто контролювати наявність урн поблизу входу та виходу з приміщень. В разі їх відсутності, працівниками селищної ради будуть видаватись приписи на встановлення. Якщо ж виконання приписів підприємці проігнорують, інспектори благоустрою складатимуть адміністративні протоколи.

Після встановлення смітників, суб’єкти підприємницької діяльності повинні їх утримувати в належному стані. Слідкувати, щоб вони були не пошкоджені та щоденно вивільняти з них сміття.

Встановити урни для сміття необхідно до 20 червня, щоб в подальшому уникнути візитів громадських інспекторів, які за невиконання цього прохання складатимуть адміністративні протоколи.