Головна Листи Сім’ям загиблих внаслідок ракетного обстрілу Луцька виплатять по 200 тисяч гривень

Сім’ям загиблих внаслідок ракетного обстрілу Луцька виплатять по 200 тисяч гривень

727

З відповідною пропозицією виступив міський голова Ігор Поліщук під час сьогоднішнього засідання 50-ї сесії міської ради.

“По 200 тисяч гривень пропоную передбачити департаменту соціальної політики кожній сім’ї загиблих внаслідок ракетного обстрілу промислового підприємства в місті Луцьку, всього в сумі — 600 тисяч гривень. Також з метою підвищення ліквідації надзвичайних ситуацій у місті та для закупівлі пожежно-рятувального, технічного та телекомунікаційного обладнання — надати субвенцію для першого державного пожежно-рятувального загону головного управління ДСНС України у Волинській області у сумі 500 тисяч гривень. 1 мільйон гривень — прикордонному загону для укріплення кордону”, – зазначив міський голова Ігор Поліщук.

Також він озвучив звернення депутата Михайла Щура щодо виділення коштів з депутатського фонду — 14 тисяч гривень для придбання ультразвукового сканера чищення зубів для терапевтичного відділення №3 міської стоматполіклінки. Депутатка Юлія Дацюк просила у звернені виділити 30 тисяч гривень для проведення навчально-тренувальних занять Федерації з важкої атлетики.

 
 

Депутати підтримали відповідні пропозиції.

“На минулому тижні Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка значно погіршує фінансовий стан підприємств теплокомуненерго і нам, для того, щоб наше підприємство Луцьктепло нормально функціювало в опалювальний період, до кінця року необхідно відлити 61 мільйон гривень. Окрім того, держава не покрила освітню субвенцію, зокрема, по нашій громаді – близько 40 мільйонів гривень. Тому до кінця року на найближчій сесії майже 100 мільйонів гривень нам потрібно виділити на ці цілі”, – зазначив міський голова.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)