Головна Листи Скульптура «Зерно» у Луцьку разом із БФ «Повернись живим» збирає кошти на...

Скульптура «Зерно» у Луцьку разом із БФ «Повернись живим» збирає кошти на розмінування України

400

«Зерно» – це двометрова скульптура із нержавіючої сталі на розі вулиць Лесі Українки та Кривого Валу. Та це не просто монумент чи нова інстаграмна локація. Це проєкт з глибоким сенсом та великою метою. Сьогодні все працює на перемогу. І мистецтво – не виняток. Воно об’єднує нас і дарує надію.

«Ми перебуваємо на важливому етапі розвитку, пошуку розгублених культур. Основне питання полягає в тому, що ми маємо посіяти, як доглядати, щоб зростити те, що необхідно?», – зазначив співавтор скульптури Олексій Золотар.

«Зерно» спонукає задуматися про циклічність життя, про відродження та відбудову. І одразу ж – задонатити у фонд «Повернись живим». Кошти підуть на придбання металошукачів та іншого обладнання для розмінування України.

Як долучитися до збору?

Переходьте на сайт «Зерна» https://zerno.algorytm.ngo/. Там – інформація про скульптуру і кнопка для донатів.

Обов’язково підіть і подивіться на скульптуру. Порефлексуйте. Відчуйте велич і потужну енергію цього символу. А далі – знайдіть інформаційну табличку, відскануйте QR-код та долучіться до збору.

Фотографуйтеся із «Зерном» та діліться світлинами з хештегом #zernolutsk, аби про проєкт дізналися більше людей і підтримали ЗСУ.

Проєкт громадського простору, де встановлена скульптура, розробили фахівці майстерні архітектури та дизайну інтер’єру «balbek bureau» за ініціативи та фінансування платформи «Алгоритм дій».