Головна Листи Святий Миколай носить форму ЗСУ: у Ковелі у ліцеї №3 імені Лесі...

Святий Миколай носить форму ЗСУ: у Ковелі у ліцеї №3 імені Лесі Українки пройшов захід на підтримку військових

822

Учора у ліцеї №3 імені Лесі Українки  – важливий день. У закладі організували благодійний захід «Святий Миколай носить форму ЗСУ».

Кульмінація – ярмарок. Тож не дивно, що їдальня школи перетворилась на здоровенний павільйон із смаколиками. Чого тут тільки не знайдеш. Усе зроблене з любов’ю і своїми руками.

8-В за якусь годинку більшість свого товару встиг розпродати. Саша Рибак каже, що його дядько  воює у Донецькій області, вони з однокласниками,  як можуть, хочуть підтримати військових.

– До справи ми віднеслись дуже відповідально. У нас вся випічка – авторська, смачна, повністю домашня. Все зібране передамо на допомогу ЗСУ.

П’ятикласники не просто пропонують печиво, торти, вони у них з оригінальними назвами. У кожного на ярмарку  свій маркетинг, але справа одна – якнайбільше акумулювати коштів на потреби захисників.

Напередодні учні записались на майстер-клас. Їх тут чимало і на різний смак. На різних локаціях вчаться виготовляти окопні свічки, розписувати різдвяне печиво, створювати гірлянди з кульок, іграшки з ниток та фетру, готувати випічку та поводитись зі зброєю.

За словами директора Василя Оксентюка, діти дуже чекають, серйозно готуються до цих заходів.

– А ярмарки уже стали для нас традицією. У нинішньому навчальному році вирішили провести його до Дня Збройних Сил та свята Миколая. Весною ми зібрали досить пристойну суму- майже 44 тисячі. Нині ми її практично подвоїли. За підрахунками маємо 84 тисячі 591 гривню. Організували тепер більше майстер-класів, запросили наших військових з кулішем. Усе це безкоштовно, але поряд стоять скриньки для благодійних коштів.

Ярмарок проходив у святковий день. Можна тут було зустріти і святого Миколая та попросити у нього здійснити свою найзаповітнішу мрію. А сьогодні вона у всіх одна. І ми  знаємо яка…